Dijital Pazarlama

Daha geniş hedef kitlelere ulaşarak satışlarınızı arttırın!

TEKLİF AL »
Dijital Pazarlama
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz.

Google AdWords Reklamları

Markanızın sunduğu ürün ve hizmetleri internette arayanlar Google Reklamları sayesinde size ulaşsın. Google reklamları ile reklamınıza tıklandığında, web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın. Üstelik web siteniz ziyaret edilmezse hiçbir ücret ödemezsiniz. Burada esas olan, en az maliyet ile en fazla ziyaretçiyi çekmektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenize düşük maliyetli platformlarla ulaşarak dijital dünyadan kazancınızı 2’ye hatta 10’a katlayabilirsiniz. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile markanızın sunduğu ürün ve hizmetleri daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak işinizi büyütmenize yardımcı oluruz.

E-Posta Pazarlama

E-posta pazarlama yatırım getirisi açısından en iyi dijital pazarlama kanalı olmayı sürdürüyor. Birçok markanın yaygın olarak kullandığı doğrudan pazarlama aracıdır. Etkili bir e-posta pazarlama ile markanızın sunduğu ürün ve hizmetleri daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak işinizi büyütmenize yardımcı oluruz.

10 yıllık tecrübe
+500 mutlu müşteri
+300 özel proje
+50 danışmanlık
© Copyright 2019 WEBNOF Tüm hakları saklıdır.
web tasarım