Portal Geliştirme

İnternet portal çözümlerini genelde organizasyonlar ve birçok şirketi barındıran dizin siteleri tercih etmektedir. İnternet portalları özellikleri itibariyle birçok teknolojik özellik barındırdığından, yazılım altyapısının çok üstün özellikli olması gerekmektedir.

Bu tür sitelerin, kurumsal sitelere oranla daha fazla teknik destek, bakım ve güncelleme ihtiyaçları olacağından, güvenilir bir iş ortağı ihtiyacı daha fazladır.

İntranet Yazılım

Kurum içi web uygulamaları genelde “intranet” uygulamaları olarak anılmaktadır. Genelde kapalı ağ içerisinde, şirketin kendi sunucularında çalışmaktadır. Eğer bu yazılım internet üzerinden de ulaşılabilir durumda olursa "extranet" adı verilir.

Kurum içi internet uygulamaları, şirketin ihtiyacına göre özel olarak oluşturulmaktadır. Genellikle kurum içi haberleşme, doküman yönetimi, belge ve bilgi paylaşımı, kişi kartları, kurum içi iş akışları intranet üzerinden yapılmaktadır. Bunun dışında, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi, kurumsal kaynak planlama uygulamaları da, kurum içi web uygulaması olarak tasarlanabilir. Bu sebeple intranet çalışması o kuruma özel olarak yapılır.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.